„Idealny” partner

Witam. Jestem z partnerem 6 lat. Mamy 3 letnią córkę. W sumie mogłabym powiedzieć, że mój partner jest idealny, ale chodzi o to, że on pije. Pije codziennie po kilka piw plus setki.

Kiedy wraca do domu po pracy czy chociażby po wyrzuceniu śmieci widzę, że jest już pod wpływem.. partner ogólnie jest bardzo czuły, przytula mnie, całuje plus seks jest wspaniały. Mam w nim wsparcie w każdej sytuacji.

Rewelacyjnie zajmuje się dzieckiem bez żadnego ale. Próbowałam z partnerem rozmawiać na ten temat, żeby chociaż spróbował ograniczyć alkohol ale on twierdzi, że skoro rachunki są opłacone, my głodni nie chodzimy to mu się należy po pracy czy czasami napić się z kolegami.

I zazwyczaj kiedy zwracam mu uwagę na ten temat jest kłótnia i mamy „ciche dni” przez tydzień a nawet dłużej, a jak się nie odzywam jest cudownie. Mamy po 25 lat planujemy drugie dziecko.

Wiem, że partner kocha mnie i naszą córeczkę z całych sił i tak samo jest z mojej strony. O żadnej terapii czy w ogóle mowie o uzależnieniu nie ma szans bo partner nie widzi żadnego problemu. Co robić ?

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.