Idealny facet zmienił się z podłą i oktutna szuje.

Od początku związku facet wydawał się jak z bajki , ale po czasie okazał się najgorsza osoba w moim życiu . Zaczęło się to od małych sprzeczek a najczęściej jak wypił , jeszcze wtedy pracował za granicą , przestał kontolować siebie, ale za każdym razem wybielał mi oczy , obiecywał zmianę , a ja wierzyłam w jego słowa .

Wrócił , nawet przy rodzinie potrafił zwyzywac mnie od najgorszych ,ale tylko po pijaku , zawsze sobie to tym tłumaczyłam . W naszym związku wszystko stało się szybko , zaręczyny , ciąża która straciłam , wyłącznie z jego winy , choć mówię każdemu ze tak nie jest , mu również .

Ale gdy na nowo wypije staje się tyranem , obwinia mnie o poronienie , wmawia zdrady, sprawdza moje ubrania i jak zauważy najmniejszą plamke robi mi kłótnie , ogranicza mnie , sprawdza na każdy sposób , doszło do tego ze potrafi mnie dusić , grozić , wyzywać. A ja dalej przy nim jestem.

Straciłam całą rodzinę z jego powodu , bo nikt nie chciał zrozumieć dlaczego do mnie wróciłam , teraz jedynie mogę każdemu przyznać rację , miał zacząć się leczyć ale nic w tym kierunku nie robi , liczy się dla niego alkohol , prześpi cały dzień , później znowu jest to samo . Boję się jego osoby , ale również boję się odejść , bo nie mam gdzie pójść , a gdy próbowałam wyjść z jego domu to dusil mnie , szarpal , pluł na mnie ..

Potrzebuję złotej rady jak opuścić tą toksyczna osobę , raz na zawsze .

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Nadia pisze:

    Są poradnie, na przykład niebieska linia. Niech Pani zadzwoni koniecznie! Tam udzielą Pani porady. Wskażą opcje. Przeszłam przez podobne piekło, ale udało mi się to przerwać po kilku latach. Nie było łatwo. Po zerwaniu stał się jeszce gorszy, chodził za mną, straszył, oczernial, wlamywal do mojego mieszkania. Ale to się w końcu skończyło. Warto też zgłosić to na policję. Nagrywać z ukrycia, zbierać wiadomości agresywne, jeśli takie wysyła. Proszę się nie poddawać! Na początku będzie ciężko, ale tylko po to żeby potem było lepiej. Wierzę w Panią i trzymam kciuki! Musi to Pani dla siebie zrobić! Jest Pani wartościowa i zasługuje Pani na wszystko co najlepsze. Pozdrawiam!

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.