Gry komputerowe zmieniły mojego ukochanego w agresora

Dziewczyny, mam problem z moim chłopakiem. Na początek powiem, że jesteśmy razem 3 lata, oboje ledwo po 20stce. Mój chłopak bywa agresywny, aż zaczynam się go bać. Jak mu nie idzie w grze lub coś się stanie, np wysiądzie Internet to bardzo się denerwuje, wali pięścią w klawiaturę, do tego wyzywa i przeklina. Nie raz zdarzyło mu się powiedzieć do mnie „wypie*dalaj” czy „zamknij się”, „poje*ana jesteś”.

Ogólnie jest nerwowy, bardzo szybko się wścieka. Ponadto mam wrażenie, że mnie nie szanuje. Nie słucha mnie, pojawiają się wcześniej opisane wyzwiska, nie pomaga mi w obowiązkach. Muszę wszystko zrobić wokół niego, a on jeszcze ma problem.

Bardzo pomagam mu na studiach, napisałam za niego pracę dyplomową. Jak nie mam ochoty czy siły, mam dużo swoich obowiązków i nie chcę mu pomóc (a raczej zrobić zadania za niego) to się obraża i wścieka . Dodam, że nie szanuje swojej matki – krzyczy na nią, wyzywa, przeklina.

Na zwrócenie uwagi jeszcze bardziej się denerwuje. Z jednej strony go kocham i wiem, że to dobry chłopak, ale z drugiej boli mnie jego zachowanie i się go boję, bo być może teraz obrywa komputer, a za jakiś czas ja… Wcześniej wiedziałam tylko, że jest nerwowy, ale teraz, gdy razem mieszkamy widzę coraz gorsze zachowanie. Co radzicie? Może to ja robię coś źle?

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Klaudia pisze:

    Dziewczyno uciekaj od niego. On do Ciebie z takimi tekstami A Ty nic? Sama siebie nie szanujesz w takim razie, to i nie dziwne, że on Ciebie nie szanuje. Każda normalna i szanująca się kobieta po usłyszeniu takich słów „wypie*dalaj” czy „zamknij się”, „poje*ana jesteś”. Od razu by odeszła.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.