Groził mi nawet podpaleniem mojej miejscowości

Cześć ostatnio poznałam faceta w Internecie. Nie powiem, znajomość zapowiadała się naprawdę super. Facet był fajny i w ogóle doszło do pierwszego spotkania, na którym był taki nieswój i obcy.

Potem im dalej znajomość się rozwijała to na jaw wychodziły nowe fakty. Okazało się, że to były narkoman. Obecnie bierze psychotropy i pije alkohol. Nie wspomnę o całkowitym egoizmie i agresji , zresztą jego stany były różne. Groził nawet ze spali miejscowość, w której mieszkam.

W ogóle to stwierdził, że on tylko może być moim przyjacielem, a jak schudnę to wtedy będzie moim facetem. Chciałam żeby usunął moje zdjęcia, powiedział, że usunie jak dam mu 500 zł (zdjęcia normalne bez podtekstów). Powiedział, że numer telefonu będzie sobie trzymał.

Jeszcze 2 dni temu powiedział, że mnie będzie dręczył i nękał bo ja mam zmienić swoje życie i mam się go słuchać. Nawet jak znajdzie sobie inna dziewczynę a ja będę jego przyjaciółka będzie mnie dręczył bo jak powiedział zależy mu na mnie i ja mu się podobam. Jak przyznał się ze kontroluje mojego facebooka nie wytrzymałam… Poblokowałam go w social mediach i zablokowałam numer telefonu.

Kobietki moje czy mam się go obawiać bo zna mój adres? Kiedyś mu powiedziałam, że jak kiedyś na maksa się na niego obrażę ma przyjść z kwiatkami. Trochę się boje, ponieważ powiedział mi kiedyś, że nie spotkał takiej kobiety jak ja , a ja mu też powiedziałam kiedyś, że nie spotka drugiej takiej kobiety jak ja bo ja cenie swoja wartość.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.