Głupia ja??!!

Hej, muszę się wygadać bo już sama nie wiem co i jak??!! Jestem mężatką i do niedawna wydawało mi się, że mega szczęśliwą. Mamy 2 dzieci. Ogólnie tworzymy fajną i zgraną ekipę. Od jakiegoś czasu w pracy zaczął mnie podrywać dużo starszy facet. Z wyglądu stary dziad.

Pracuję w biurze, On jest kurierem który przyjeżdza raz dziennie. Zawsze powie coś miłego i pośmiejemy sie z czegoś. Parę dni temu zacząl do mnie pisac a ja nie potrafie przestac o Nim myslec. Nie wyobrazam sobie pojsc z nim do łóżka, ale na samą myśl robi mi sie przyjemnie.

On jest samotny od paru miesiecy i wiem, ze zostawil swoja partnerke bo ‚ktoś’ zawrócił mu w glowie (to chyba o mnie chodzi).

Nie chce skrzywdzic meza, ale tez nie moge przestac myslec o tamtym. On oczywiscie proponuje niezobowiazujace i dyskretne spotkania bez seksu, ale przeciez wiadomo jak to sie skonczy.

Chyba musze zmienic prace albo jakos sie opanowac!! Co o tym myślicie??!!

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Baku pisze:

    A teraz usiądź i pomyśl,jak ty byś się poczuła wiedząc, że twój mąż tak postępuje. Nie było by Ci miło, zapewne gdzieś tam zabolało by cię. Więc opanuj się, masz męża.Już przekraczas czerwona linie, w małżeństwie. Sory takie zachowaniem nie jest dopuszczalen. Sam zostałam zdradzona, a zaczęło się od taki niewinnych sms i spotkań. Także wiem jak to boli.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.