[advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"]

Geneza mojej zazdrości

Dziewczyny mam dość , jestem strasznie zazdrosna osoba . Do tego stopnia ze już sobie z tym nie radzę . Niszczę mojemu facetowi tylko życie …

Jako dziecko byłam bardzo wyśmiewana , ponieważ mam dość specyficzna urodę . Często słyszałam przykre słowa na temat mojego wyglądu , a czasem i nawet widziałam jak ludzie się ze mnie śmieją .

Gdy zaczęłam dorastać coraz bardziej nasilał się ten problem , więcej tez rozumiałam i słyszałam na temat swojego wyglądu , w autobusie kiedy jakieś starsze ode mnie dziewczyny śmiały się jak ja wyglądam i coraz to więcej takich sytuacji .

Słyszałam tez od rodziny ze „kiedys byłam brzydkim dzieckiem ” oczywiście słowa wypowiadane w żartach a jednak jestem trochę coś tam zabolało . W gimnazjum było gorzej dlatego ze jedna dziewczyna obrała sobie mnie na cel i po prostu się znęcała psychicznie nade mna ” zobaczcie jak ona wyglada ” ” jakie ona ma brzydkie te włosy ” w pewnym momencie doszło do tego ze rzucała we mnie na lekcji rzeczami .

Nie reagowałam , nie umiałam się po prostu postawić , wiem z perspektywy czasu ze powinnam była ale czasu niestety nie cofnę . Kolejna sytuacja było to ze mój kolega rzucił do swojego przyjaciela tekst żeby się ze mna umówił na co on odpowiedział ” z takim pasztetem?” Byłam obok …

Z biegiem czasu stałam się naprawdę ładna dziewczyna , po kilku latach ten oto chłopak zaprosił mnie na randkę . Czy się zgodziłam? Jasne ze nie . Coraz więcej mężczyzn chciało się ze mna umawiać , co bardziej podbudowało moje poczucie wartości . Czym byłam starsza i coraz to atrakcyjniejsza tym więcej osób zwracało na mnie uwagę , potrafili podejść w sklepie , autobusie a nawet w pracy i zaproponować randkę . Czułam się coraz pewniej . Bo przecież kiedyś byłam taka brzydka a teraz co ? Ktoś zwrócił na mnie uwagę , jestem dla kogoś naprawdę ładna .

Związałam się wiec z chłopakiem który z biegiem czasu stracił do mnie szacunek i nie mówię tutaj o tym ze poszłam z nim do łóżka po paru randkach ponieważ to były lata kiedy byłam na to gotowa , ale mówię tutaj o tym ze pare razy mnie odżyłam wiec stałam się bardzo podejrzliwa , dopytywałam o dosłownie każda dziewczynę i szczegół z jego przeszłości , stałam się zaborcza i bardzo zazdrosna . Chciałam żeby cały czas mi powtarzał ze tylko ja jestem dla niego najważniejsza , wszędzie doszukiwałam się zdrady .

Uderzył mnie pare razy , żyłam w toksycznym związku i po wielkiej części z mojego powodu . Po długim czasie bycia samej związałam się z cudownym chłopakiem który cały czas powtarza mi jaka jestem wspaniała , już myślałam ze uporałam się z przeszłością ale pytam Go o każda napotkana dziewczynę czy mu się podoba , czy jest ładniejsza ode mnie czy ma lepsza figurę itd. Nie mogę przestać , wiem jak to absurdalnie brzmi .

Jak słyszę ze kiedykolwiek ktoś mu się podobał to chce mi się płakać , jestem obrazona i wałkuje temat przez cały dzień . Jest cudownym chłopakiem i wiem ze by mnie nie skrzywdził ale nie potrafię inaczej . Nie chce tu wyjść na zarozumiała ale naprawdę bardzo dużo facetów starało się o moje względy gdy już zaczęłam wyglądać jak kobieta a nie ta wyśmiewana dziewczynka .

Dziewczyny czy której z was miała taka sytuacje ze dzieciństwo odbija się na was ? Jak sobie z tym dalyscie rade ? Czy powinnam się udać do psychologa przez zaniżona samoocenę ? Jak mam dać sobie rade z tym jak mój facet przytoczy ze ktoś mu się kiedyś podobał ? Puścić to w niepamięć ? Boje się ze jak będę taka swiruska to on zobaczy jakie mam niskie mniemanie o sobie i mnie zostawi .

Najśmieszniejsze jest to ze mam ileś tysięcy obserwatorów na instagramie , koleżanki mi mówią ze chciałby wyglądać tak jak ja , rodzina mojego chłopaka mówi ze ladnieksza dziewczyna mu się nie mogła trafić a Ci ludzie nawet nie wiedza ile razy patrząc w lustro myślałam o tym żeby się zabić .

Mój chłopak Patrzy się na mnie i mówi ” Z Tobą w pracy to każdy facet chciał się umówić , mam szczęście ze mnie wybrałaś ” A ja nie jestem mu w stanie powiedzieć ze kiedyś gdy widziałam osobę w lustrze chciałam umrzeć .

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.