Gdy dowiedział się, że jestem w ciąży – zerwał kontakt

Witajcie. Czytałam zawsze Wasze wyznania w końcu i ja postanowiłam tu napisać. Jestem po nieudanym małżeństwie, mąż pił gdy zaczęło dochodzić do rękoczynów postanowiłam to zakończyć. Rozwiodłam się zostałam sama z dwoma synami. Bałam się ponownie zaufać.

Minęło 10 lat i poznałam mężczyznę. Był cudowny, opiekuńczy dla nas, wspierał mnie. Nie mieszkaliśmy razem ale bardzo często się widywaliśmy, weekendy spędzaliśmy całe, wycieczki, wyjścia było normalnie.

Od początku mieliśmy problemy w łóżku – on miał. Mówił, że to nie moja wina, że bierze leki na lęki i to przez nie. Starałam się jak mogłam, wspierałam i czekałam. Byliśmy rok razem, a pełny stosunek mieliśmy ok 10 razy. Widział, że mnie to męczy chciał zakończyć to a ja mówiłam ,że poczekam w planach miał tabletki na potencję w ostateczności lekarza.

Zaczął się ode mnie odsuwać, przestał mówić, że mnie kocha. Jak mówiłam, że mi tego brakuje mówił, że nie umie mi tego okazać. W końcu okazało się, że jestem w ciąży. Mówił, że nie chce tego dziecka, że jesteśmy już za starzy na dziecko, że on nie zrezygnuje z dotychczasowych wygód i spokoju. Byłam w szoku co on mówi.

Przestał przyjeżdżać do mnie, dzwoni coraz rzadziej i powiedział, że nie wprowadzi się do mnie. Zaczęli mu przeszkadzać moi synowie (13 i 11 lat nawet to, że siadają obok mnie), brak osobnego pokoju (mam dwa stwierdził, że nie będzie się gniótł), nawet że mam za mały pakiet kablówki! Po prostu zaczął wymyślać problemy.

Tęsknię za nim bardzo, kocham go. Boję się co będzie dalej. Było mi ciężko samej z chłopcami znowu mam wychowywać dziecko sama, boję się tego. Pomóżcie co robić dalej.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.