Fałszywi przyjaciele – Sprawdzali moją lojalność

Moje drogie będzie długo 😉 mam pytanie co byście zrobiły na moim miejscu. Ogólnie rzecz biorąc – Otóż długoletni znajomy (ponad 10lat) zapoznał mnie ze swoją dziewczyną i spotykaliśmy się we trójkę, wspólne wyjścia, ja z nią kawka herbatka….

Zaczęli mi się żalić jedno na drugie jakie to mają problemy w związku i co ja bym zrobiła na ich miejscu. Kilka razy namawiałam oboje na dogadanie się ale z czasem zobaczyłam ze sytuacja jest krytyczna więc powiedziałam że na ich miejscu ja bym się rozeszła.

Po kilku takich rozmowach nagle on do mnie pisze że co on zrobi że kto go zechce , więc może ja bo tak dobrze się znamy. Pisał różne wiadomości żebysmy umówili się na randkę i takie tam .

Od razu wylapalam podstęp bo nigdy nie pisaliśmy o czymś takim , nigdy nie chcieliśmy psuć znajomości związkiem. Ale postanowiłam w to wejść i zobaczyć co dalej. Pisałam z nim dalej na temat uczuc i związku. P

o czym napisał że chciałby porozmawiać przez tel bo chciałby mnie usłyszeć … Serio słabe. Okazalo się że to ona za tym stoi i sprawdzali sobie moja lojalność . Zadzwoniła do mnie nawyzywala od najgorszych z groźba że mnie zniszczy i pobije bo ma znajomości i ona już na mój temat nagada że będę się za siebie oglądać wychodząc z domu.

Teraz codziennie dostaje SMS jak nie od niej to od niego że jakie to ja plotki opowiadam i jak ja tak mogę i że moje pseudokolezanki ładnie te plotki roznoszą. – to dobrze że ja nie mam koleżanek ;D … Nawet napisał konkretną plotkę ;D gdzie ja z domu ostatnio nie wychodzę z nikim nie rozmawiam bo od urodzenia dziecka nie mam znajomych.

Nawet im nie odpisuje ale zaczyna mnie to męczyć . Czy to już podlega pod stalking ? Proszę was o poradę

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.