Faceci… Do d*py..

Hey wam. Muszę bo się udusze normalnie. Proszę o animowosc. Mam dziecko z d**kiem / ł*jzą czy to ja jestem jebni*ta?? Pomóżcie!! Nie wiem co robić. Od jakiegoś czasu kłuce się z moim facetem wnet codziennie ? wczoraj poszło o to, że mówił, że będzie po pracy w domu o 12 a był o wiele później i tak się często mu zdarza ( bo ma popierdolo ą robotę) i dzwonie i się pytam go gdzie jesteś, za ile będziesz, obiad już dawno zrobiony, nie będę drugi raz odgrzewać, mam inne rzeczy też do roboty.

A ten z ryjem na mnie i się rozłączył. Wrócił do domu i miał prenensje o to że drzwi były zamknięte ? a nawet nie trwało to minuty jak mu otworzyłam! Sapy też o to że zapalniczka do gazowki nie była na swoim miejscu! Ale to jest nic.. Od słowa do słowa!

I się konkretnie pokłuciliśmy i on z tekstem do mnie ze mam się pakować i wyp**rdalac jak mi coś nie pasuje! ( nie pierwszy raz to usłyszałam). Tłumacze mu ze ja mam dość siedzenia w domu ciągle z dzieckiem w sensie że sama go wychowuje.. A on w pracy od 5 do 18 i tak codziennie prawie, księciuniu przyjeżdża i on zmęczony, zje, wykąpie się, posiedzi 20 min z małym ( i to ja się proszę o to) i idzie spać i tak od dłuższego czasu.

Myśli że ja nic nie robię tylko kurna siedzę se rozj**ana na łóżku jak żaba Monika i UJ!…

Mieszkamy u jego rodziców ? tzn my u góry, a Rodzice jego na dole. Czasem mnie tak denerwują że szok, a jak mojemu powiem że matka to gadała a to to, to on jak zwykle wy**bka i gada ze przesadzam że mam przestać, synek mamusi k**wa. Najgorsze to że mamy jedno podwórko. A możemy sobie z drugiej strony zrobić ale on ma wy**bane ? nie chce mi się schodzić tam… Nie chcę mi się patrzeć na te modry codziennie.. Wiadomo jak to z treściami ? eh… Wiem.. Dziwna sprawa.

Sama nie wiem co myśleć.. Co robić…. Co byście zrobiły?.. Proszę bez hejtów… Znam życie i wiem że dużo ludzi się kłóci o duperele i są podobne sytuacje..

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Kamil pisze:

    Za taką Kobietę jak Ty. Oddał bym wiele. Jak nie wszystko. Praca praca. Rodzina najważniejsza. Przykro mi że to nie ja mam taką Kobietę

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.