Dziwne relacje mojego męża z byłą

Od początku? No właśnie więc na początku związku jak każdy, kolorowo i bajecznie. Mój obecny już mąż latał za mną i próbował na wszelkie sposoby zwrócić moja uwagę. No jak widać się udało, teraz mamy dzieciątko. Wszystko było by pięknie gdyby…

Gdyby nie to, że mieliśmy problem żeby się “dotrzeć” wiadomo jak każde młode małżeństwo. Ale byłam w ciąży myślałam, że może hormony, że może źle wyglądam.. No bywa. Myślałam też, że przyjście maleństwa na świat zmieni wszystko.

No i teraz czas obecny.. Maleństwo na świecie a ja u mojego męża z którym pozycie intymne to ho ho Marzenie. Ale do sedna, ostatnio widziałam wiadomość od byłej która wiedząc że ma żonę i dziecko przypominała mu jak to było im dobrze., widziałam też w wyszukiwaniach jej nazwisko oraz ich stare zdjęcia. W TELEFONIE MĘŻA. Przypadek? Ale on uważa że to okey, nawet lepiej pokazał że ma tego wiele więcej… Aha i jeszcze strony dla dorosłych. Nie no rozumiem chłop jak chłop.. Ale ze mną nie chce.

Czy to normalne, że mając dziecko i żonę myśli się o byłej? Ma się z nią stare zdjęcia w tele…? Że się przegląda jej profil?

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.