Dzieci z ADHD, depresja i problemy

Witam. Jestem załamana, nie mam siły walczyć . Od czterech lat jestem rozwiedziona, mam dwójkę dzieci z ADHD w wieku 14 i 8l, pracuję tzn pracowałam bo obecnie jestem za zasiłku rehabilitacjyjnym. Nie jest łatwo samotnej matce podołać w naszym kraju.

Od półtora roku walczę z depresją,jestem na lekach i systematycznie uczęszcza na terapię psychologiczną.Jest różnie ale na pewno byli lepiej. Od maja zeszłego roku pomimo depresji rozchorowałam się totalnie – zapalenie stawów biodrowych, epizod depresyjny, sama z dziećmi bez pomocy bez wsparcia z kłopotu w kłopotu.

Nie daje już rady. Boje się każdego dnia bo jak nie awaria samochodu , to syn został potrącony przez samochód na pasach, to brak pieniędzy na rachunki , życie. Dzisiaj mój lekarz psychiatra zadecydował że musi mnie położyć na oddział. Czuję że nie jest ze mną dobrze.

Wiem że powinnam zrobić tak jak dr mówi, dostałam trochę czasu na zorganizowanie sobie opieki do dzieci a nie mam z kim ich zostawić. W kółko coś. Nie wiem jak mam się podnieść z tej depresji. Jak się leczyć . Jestem załamana.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.