Dwie ciąże

Gdy byłam w ciąży partner mnie zostawił (urodziłam 3 miesiace temu) przestał się interesować mną, losem mojego dziecka (mam z nim jeszcze jedno dziecko) gdy informowałam go o wizytach u ginekologa to wiecznie nie miał czasu.

Gdy byłam w 6 miesiącu ciąży dowiedziałam się ze jest jeszcze jedna kobieta, starsza od niego o 12 lat która tez jest z nim w ciąży…..

Różnica pomiędzy maszyny dziećmi jest niecałe 3 miesiace. Okłamywał mnie cały czas, zreszta moja córkę tez bo nawet nie potrafił jej wytłumaczyć dlaczego się wyprowadził. Gdy byłam w ciąży to nawet nie zorganizował wyprawki dla swojego dziecka, za każdym razem słyszałam ze mogłam dzwonić jak czegoś potrzebuje… Nie było go nawet przy porodzie tylko potrafił się pytać po znajomych czy już urodziłam.

Dziecko już jest na świecie i jest bardzo małe zainteresowanie z jego strony, potrafi tylko przyjechać raz w tygodniu do dzieci po czym i tak siedzi zazwyczaj w telefonie. Z jednej strony powinnam się cieszyć ze z nim nie jestem bo jego zazdrość w stosunku do mnie była chora, wiecznie chciał mnie kontrolować, zaglądać do telefonu, dzwonić po moich znajomych i sprawdzać mnie czy z nimi jestem a z 2 strony jest ten żal i ból ze w takim momencie osoba która niby się tak bardzo ”kochała” zrobiła takie świństwo nie tyle ze mi ale tym dzieciom. Mam nadzieje ze karma wróci do niego z podwójna siła.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.