[advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"] [advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"]

Dlaczego będąc kochanką można spotkać się z hejtem?

Dziewczyny, kobiety, matki, żony. Mam nadzieję, że nie zjecie mnie komentarzami. Ostatnio sporo tu było zapytań, o to jakie s*ki spotykają się z żonatymi.

Otóż ja mam 2 dzieci, własną firmę, bardzo dobrze prosperującą, jestem z tych „samotnych” matek. Kopnęłam w tyłek ex, kiedy zamiast kolejny raz przywalić mi, uderzył w twarz młodą, no i tak wyszło, że powiedziałam nie. Uznałam, że będzie mi łatwiej, lepiej samej z dziećmi.

Pojawił się ON, książę z bajki, (ja od początku znajomości mówiłam, że tylko se*, udawał wolnego) taki idealny, se*s był cudowny.. po 2 latach znajomości dowiedziałam się, że wtedy kiedy ja z nim leżałam w łóżku, to jego żona była właśnie na porodówce. Kurde, nie oceniajcie „kochanek”. One, tak jak i ja często nie wiedzą. Serio, oczywiście zerwałam znajomość.

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Ja pisze:

    I co pogłaskać Cię mamy?! Chyba żartujesz!!!!

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.