[advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"] [advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"]

Depresja po porodowa?

Witam mam problem jestem bardzo młoda kobietą. Świeżo po pełnoletniości urodziłam mojego skarba.Synka. Zajmuje się nim jak najlepiej potrafię mimo, że wczesniej nie miałam do czynienia z tak małymi dziećmi.

Ale sprawdza się że matka najlepiej wie co robić. Dostaje pochwały że zajmuje się maluszkiem lepiej niż niejedna mama bez żadnych wskazówek mimo że zawsze chętnie jakąś przyjmę. Problem jest we mnie.

To zauważyłam dopiero parę dni temu jak teściowa zwróciła mi uwagę a po porodzie już 3 Mc. Drażni mnie gdy moj chłopak chce mnie pocałować albo przytulić. Odrazu odwracam twarz i celuje aby pocałował w policzek.

Nie chcę go trzymać za rękę itd robię to obojętnie. Nie odczuwam potrzeby bliskości z nim wręcz mnie to irytuje. I to nie chodzi o to że go nie kocham i nie chce z nim być…. Bo kocham. W

Wszyscy wmawiaja mi depresję poporodowa (taka nie koniecznie do dziecka) Ale to jest nie możliwe czuje się dobrze.. Zresztą ja i depresja? Jasne.. Co mam zrobic?

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.