Czy warto iść za miłością?

Cześć. Z chłopakiem jesteśmy ponad pół roku, znamy się 5 lat. Mam 22 lata, a On 27. Pewne cechy charakteru u nas się zgadzają. Mogę śmiało powiedzieć, że jestem szczęśliwa z nim.

Ale nadchodzi aspekt pracy.. nie może jej znaleźć już rok. Pochodzę z rodziny, która ciężko pracuje. Sama mam wizje by dążyć do czegoś w życiu. Studiuję, pracuje w firmie oraz aktualnie przygotowuje swoją pracę licencjacką. Mam wrażenie, że mijamy się z celami..

Mam ogromny nacisk ze strony rodziny, mówią, że on nie chce pracować po prostu. A ja widzę jego załamanie, że tej pracy po prostu nie może znaleźć. Chodzi o lokalizację. Nie wiem, co myśleć.

Zależy mi bardzo na nim.. ale także na rodzinie… Czasem bywa takie powiedzenie, że życie z facetem dzieli się na dwa rodzaje – Będziesz miała miłość, ale nie pieniądze. I na odwrót. U Mnie sprawdza się to pierwsze póki co.

Dziewczyny.. czy miałyście kiedyś w swoim życiu podobne sytuacje? Jak się potoczyły?
Bardzo proszę bez hejtu. Ja go bardzo kocham. Każda kochana kobieta wie jak bardzo potrafi być miłość ślepa.. a zarazem krucha.

Nie wiem, czy iść za miłością…

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Asia pisze:

    Powiem Ci z własnego doświadczenia. Lepiej żyć biednie ale w miłości niż bogato ale bez niej. Byłam w związku 14 lat i miałam kasy pod dostatkiem ale nie miałam miłości teraz mam męża który mnie kocha szanuje i nie przelewa nam się ale mam miłość. Nie patrz co mowi rodzina. Patrz sercem 😊

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.