Czy to miłość jeszcze ?

Witam jestem mamą 3 dzieci z mężem jestesmy 8 lat po ślubie a 12 lat jestesmy juz razem. Mąż pracuję ja zajmuję sie domem i dziećmi różnie mi to wychodzi.

Prawie nigdzie nie wychodzę zeby spotkać sie ze znajomymi, chociaż prawie ich nie mam. Nie robię praktycznie nic dla siebie.Czuję sie bardzo samotna i zmęczona tym wszystkim.

Od męża ciagle słyszę ze nic w domu nie robię bo przecież sprzątanie,gotowanie zajmowanie sie dziećmi oraz inne rzeczy to nic takiego. Same przyjemnosci przecież.Mąż ostatnio wogole przestał się interesować tym co sie dzieje w domu. Przychodzi zje obiad oczywiscie trzeba podać księciu a potem telewizor telefon i najlepiej żeby żona jeszcze zimne piwko podala. Nie pomaga nic w domu ani przy dzieciach.

Jeszcze nigdy nie siadl aby odrobić lekcje z dziećmi czy w cos sie pobawic. Wypomina mi to że nie pracuję ale gdy ja mówię ze pójdę do pracy to obowiazki trzeba bedzie podzielić to on na to ze nic sie nie zmieni bo tylko będę miala dodatkowy obowiazek jako praca i zarabianie pieniędzy.

Niewiem jak ja to ogarne wszystko bez pomocy. Kiedyś byl inny pomógł cos w domu przy dzieciach a teraz nic.Byl bardziej czuły wykazywal zainteresowanie nami.

Niewiem co się dzieje może poprostu znudzila mu sie rodzina i szuka innych wrażeń. Jestem załamana i niewiem co już mam robić.Poradzcie coś może da sie jeszcze uratować rodzinę?

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.