WyznaniaKobiet.pl

Czy to jest miłość?

Anonimowe wyznanie

Witajcie! Banalnie zacznę ale proszę Was o wsparcie I radę.
Jestem z mężem po ślubie 3 lata. Nie wiem, czy to małżeństwo z rozsądku, obawą przed samotnością, czy ślepą miłością.

Dobra zacznę od razu i wybaczcie, że będzie bez ładu i składu Ale pisze to co mi serce dyktuje.

Nie jestem chyba szczęśliwa w tym małżeństwie. Mam wrażenie że jestem zniszczona psychicznie. Mojemu mężowi wszystko nie pasuje. Musi być tak jak on chcę. Kolory na ścianach w mieszkaniu po ustawieniu mebli I żadnego wieszania na ścianę. Czuje sie jak w więzieniu.

Za dużo uzywam ręcznika papierowego, chusteczek po tym jak umymal sitko i zostala kropli wody to nazwał mnie brudasem. Następnie przy innych klotniach usłyszałam że powinnam się lęczyć psychicznie, dorosnąć itp.

Zakazał mi kontaktu z rodzicami bo jak stwierdził że skoro wzięłam ślub to on już jest moja rodzina A moi rodzice sobie sami poradzą. Nie wazne ze on dla swojej jest na kazde zawolanie dzien czy w nocy.

Staram sie jak mogę. Nawet jak jestem w sklepie to kupie mu piwo zeby byl zadowolony. Czy zobacze jakis fajny swetr to nie usłyszę miłego słowa dziękuję kochanie czy cos w tym stylu tylko że on nie potrzebuje I jak bedzie chciał to sam sobie kupi.

Jemu przeszkadza nawet to ze podam mu sztućce do jedzenia. Mamy osobne dochody. Ja mówię mu o wszystkim co zrobię itp. A on nawet nie powie ile kiedy co I jak. On opłaca tylko rachunki A ja ze swojej którą jest dużo mniejsza kupuje jedzenie, środki czystości i na lekarzy mam jak wyjdzie mi jakąś wizyta.

Nie jestem kobietą co potrzebuje pieniądze Ale sama to żeby nas traktować jak małżeństwo. A wychodzi że jest on I ja nie ma MY. Czuje sie jak niewolnica w mieszkaniu Ale nie mam odwagi odejść. Czy to jest normlane zachowanie? Może ja przesadzam?????

Exit mobile version