Czy można zaufać kolejny raz?

Witajcie Kochani . Potrzebuje porady ,bo sama nie wiem co zrobić ,wiem że nikt za mnie życia nie przeżyje i decyzji nie podejmie , ale zawsze warto rozważyć co inni by zrobili na moim miejscu mam rodzeństwo ale ich rady są odrazu na nie albo po co Ci kłopoty.

Otóż sprawa wygląda tak mam 38 lat i sama wychowuje troje dzieci. Małżeństwo rozpadło się po 4 latach bo mąż wymienił mnie na nowszy model drugi związek nieudany zakończony po 3 latach powód : przemoc fizyczna psychiczną również zdrada efekty silna depresja psycholodzy a nawet psychiatra. (6 lat byłam sama ).

1.5 roku temu byłam swiatkiem na ślubie u koleżanki i tam poznałam faceta który był jednym ze gości od tamtej pory spotkamy się . Facet ułożony pracowity spokojny nazwijmy to tak zabiega o moje wzgledy ….młodszy ode mnie o 3 lata w dodatku kawaler. W jego towarzystwie czuje się bardzo dobrze i bezpiecznie a nawet zaczęłam uśmiechać się na nowo.

Problem jednak polega na tym ze od pewnego momentu zaczął wypowiadać słowa jak dla mnie bardzo ważne Kocham Cię I tego się chyba boje nie potrafię tego odwzajemnic mam wrażenie że nie potrafię kochać a uczucie z mojej strony nienastapi.

Nie chce go skrzywdzić bo wydaje się być naprawdę dobrym człowiekiem jak z nim rozmawiam i próbuje być szczera odrazu odpowiada ze potrzebuje czasu po tym co przeszłam ze rozumie i będzie czekał aż nabiorą przekonania co do niego i uczuć.

Nie ukrywam że po dwóch związkach jestem bardzo ostrożna juz nie ze względu na siebie ale o dzieci…Boje się zaufać poraz kolejny otworzyć się na nowo…Co robić czy to minie czy dać sobie spokój jak uważacie ?

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.