Czy mąż mnie zdradza?

Jesteśmy małżeństwem od 10 lat, mamy troje dzieci, najmłodsze 2 więc ja w tej chwili nie pracuje, zajmuje się domem.

Od jakiegos czasu mąż robi sobie dziwne “żarty”? Nie wiem jak to nazwać. Pojawiają się teksty: chętnie bym zobaczył jak to z inną jest, dałbym radę dwóm naraz, bez problemu znajdę sobie inną kobietę itd.itp. często dotyczą te słowa pewnej naszej dalszej znajomej. Nie wiem co mam o tym myśleć.!

Zrobiłam się bardzo podejrzliwa i zazdrosna, przez to co on mówi. Jeśli spóźnia się z pracy, albo długo nie wraca, albo jak mówi że idzie do kolegi. Ja zaraz mam podejrzenia. Nie chce wyjść na marudna żonę, ale czasem nie wytrzymam i jest awantura.

W łóżku układa nam się dobrze, ja dbam o siebie. Nie jestem jakąś zaniedbana, ale wiadomo jak to w domu przy dzieciach mini nie zakładam. Wiele osób jest zdziwionych jak słyszy że urodziłam trójkę dzieci, figurę mam dobrą. Nie wiem skąd te jego teksty? Czy zdradza mnie i bada grunt żeby zobaczyc jak zareaguje? Czy już zdradził?

Może to było coś jednorazowego albo ma romans z tą znajomą? Bardzo mnie rania jego słowa, bo kocham mojego męża i nie chciałabym rozpadu naszego małżeństwa. Powiedziałam mu że jeśli zdradzi to już z nami byłby koniec, nie potrafilabym zaufać.

Co mam na ten temat myśleć? Co robić? Poradzcie

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.