Czy jestem złą matką bo czasem mam już dość?

Czy jestem złą Matką? Mam 26 lat mam wspaniałego męża i dzieci ale.. Odliczam w nerwach godziny do połorzenia dzieci spać.

Chodzę po domu bez przerwy coś robię , sprzątam cały czas a i tak jest wieczny syf, gotuje piorę i dbam o całą rodzinę rzeby im niczego nie brakowało ale… ciągle powtarzam w kółko to samo do dzieci i męża.

Mam synka 5 latka jest dosłownie wszędzie wszystko dotyka co nie trzeba. Interesują go rzeczy wszystkie zamiast zabawek w kółko powtarzam; nie ruszaj ! Zostaw to! Zejdz z tamtąd!

W głowie mam surową jajecznice! Mam jeszcze 10 miesięczna córeczke co prawda jeszcze nie chodzi ale karmię ja piersią na żądanie więc potrzebuję mnie cały czas. Mam codziennie wyrzuty sumienia że mały nie zjadł wystarczająco zdrowego posiłku , że mała płakała bo akurat musiałam się zająć synkiem, że muszę znowu coś zrobić i nie mogę pobawić się z dzieckiem, że na noc czytam im bajkę ale nie mogę go przytulać bo mam małą na rekach.

Ciągle się marrwię ich przyszłością. A jeszcze całą noc karmie mała. Pomocy od rodziny nie mam wcale Mama mnie zostawiła ze wszystkim ma gdzieś wnuki w dodatku nastawia całą rodzinę przeciwko mnie. Mojego męża wszyscy nienawidzą.

Jestem zmeczona naprawdę nie opisałam wszystkiego ale nie mam czasu. Prosze nie zlinczujcie mnie.

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Aneta pisze:

    JEsli cie to pocieszy to nie, nie tylko ty masz czasami lub czesto szczere dosc, kazda z nas ma tylko sie do tego glosno niektore wstydza przyznac, zeby ich zaraz jakies inne matki nie zjadly zywcem ze jak tam mozna mowic. A no mozna. Dzieci dziecmi, maz mezem ale jestes jeszcze ty jako matka i osoba ktora potrzebuje wypoczynku. melo odciagaj do butelki, facet worci to weekend zostaw dzieciaki mu pod opieka na 2h i idz z kolezanka na jakas kawe albo spacer, sama, bez dzieciakow. ewentualnie wez kapiel w domu i wypocznij, przez 2h niepowinno cie interesowac nic co jest w kolo.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.