Czy ja mu się wcale nie podobam?

Witam, piszę do Was, aby dowiedzieć się jakie jest Wasze zdanie na ten temat i czy ja tylko szukam problemu? Otóż, ostatnio słyszałam rozmowę telefoniczną mojego narzeczonego z jego kolegą.

Ponieważ bardzo dawno się nie widzieli, kolegą zapytał co tam u mojego narzeczonego. On zaczął opowiadać,że ma rodzinę, pracę, że jest ok. Mamy razem córeczkę dwuletnią. Wtedy kolega zapytał czy fajną ma tą narzeczoną, on powiedział że fajna.

Potem zapytał jeszcze czy fajna z niej dupa, wiemy o co chodzi. Wtedy mój narzeczony od razu odpowiedział, że charakter mam z*jebisty, a na wyglądzie już nie raz się przejechał i że uroda i tak przeminie.

Było mi strasznie przykro i głupio, poczułam się jak idiotka. Narzeczony mówi mi często, że mnie kocha i że jestem piękna, ale teraz w to wszystko zupełnie przestałam wierzyć….

Nie mogę się odnaleźć w tym wszystkim, mam nadwagę, kompleksy, a teraz to już moje poczucie własnej wartości wynosi zero. Pomóżcie mi, czy jest to powód do smutku, czy powinnam się cieszyć, że mój narzeczony nie leci na wygląd?

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.