Czuję się strasznie przez mojego męża… Sama z córką na pastwę losu

Jestem mamą 2 letniej córeczki. Ola bardzo kocha mnie jak i swojego tatę, niestety między nami kompletnie się nie układa on od dawna się nie stara ta relacja, albo jest mu bardzo obojętna, albo czuje się w niej bardzo pewnie.

Mianowicie mieszkamy u jego rodziców i wie, że u moich rodziców jest zagrzybiałe, śmierdzące mieszkanie w którym nie bardzo są warunki abym ja tam zamieszkała z dzieckiem, ale na prawdę ja już tak nie potrafię spać obok tego człowieka, który całymi dniami się do mnie nie odzywa, ignoruje, ewentualnie od czasu do czasu mnie poniży, ponieważ on zarabia a ja studiuję, ostatnio gdy powiedziałam, że kupie swoje córce tik-taki on powoedział, że nie mam za co, niestety to jak na wiele sobie on pozwala widzi dziecko, skoro on mnie nie szanuje to boję się, że dziecko zacznie zachowywać się w ten sam sposób.

Całą noc siedzi na telefonie następnie cały dzień odsypia ( teraz nie pracuje przez virusa),ja mimo wszystko szukam pracy, ale niestety na razie zero odzewu. Nie jestem z nim szczęśliwa, niestety ale przez niego też nie mam kontaktu z koleżankami, zostałam sama, już nie mam siły tego ratować wcześniej najważniejsze było dla mnie żeby zbudować rodzine, żeby moja córka miała 2 rodziców przy sobie, ale skoro mu jest to obojętne, niejednokrotnie wyrzucał mnie z mieszkania jego rodziców, czuję się jak śmieć, już nie mówiąc o tym, że brakuje mi jakichkolwiek uczuć, żeby się przytulić, porozmawiać, spędzić razem czas.

Jakiś czas temu śnił mi się koszmar poprosiłam go, żeby mnie przytulił zostałam zwyzywana, że go obudziłam. Co mam robić ..

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.