Córka z poprzedniego związku

Witam mam córkę z poprzedniego związku, i dwoje dzieci z obecnego małżeństwa. Mieszkamy za granica, nie długo wracamy do polski na stałe, bardzo boje się ze zaczną się spotkania z biologicznym ojcem małej.

On jest całkowicie pozbawiony praw. Ale mała zawsze miała kontakt z jego mama czyli babcia, jak mieszkaliśmy w Polsce kategorycznie zabroniłam kontaktów z ojcem ponieważ nigdy nie wychodziło to z jego inicjatywy, nie interesuje sie, nie dzwoni, nie odzywa się na święta, urodziny, czy dzień dziecka, nie płaci alimentów.

Mimo mojego zakazu mała będąc u babci widywała się z nim, zawsze wychodziło to z jej inicjatywy. Boje się ze teraz tez tak będzie. Gdy zakazałam jej kontaktów na ok 2 miesiące przez to ze nie stosuje się do moich reguł, mała bardzo złe to przeżywała bo bardzo kocha babcie.

Nie chce jej ograniczyć kontaktów, ani nie chce iść do sądu. Ale nie wyobrażam sobie żeby mała miała znowu widywać się z biologicznym ojcem, to zburzy cała nasz rodzine. Moj mąż mała traktuje wspaniale uważa ja za swoją córkę, i na odwrót. widzę jak to wszystko przeżywa. Co zrobić? Kategoryczne zakazy nie działają i tak robi co chce.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.