Ciągle zdrady i wybaczanie

Mój chłopak z którym jestem ponad rok cały czas mnie zdradza . Sam jest o mnie strasznie zazdrosny ,przegląda mi telefon ,a mimo to ciągle mnie zdradza. Ostatnio dowiedziałam się ,że od czerwca był ze mną i jeszcze z trzema dziewczynami.

Ciągle tłumaczył ,że musi jechać do domu albo do pracy ,a prawda była taka że jechał do tej innej . Ostatnio obiecał mi że już ze wszystkim skończy ,bo dałam mu ostatnią szansę ,poblokowal dziewczyny z którymi pisał .

Sprawdzając mu zaczepki napisałam do jednej z dziewczyn i wtedy dowiedziałam się że z nią był i strasznie brzydko ją potraktował ,obiecywal to samo co mi ,że będziemy mieli rodzinę ,weźmiemy ślub z czasem wybudujemy dom i co się okazuje każdej mówił to samo .

Wybaczyłam mu to kolejny raz ale wcześniej zrobiłam mu awanturę ,że o wszystkim wiem ,mam screeny ich rozmów i zdjęcia to się wyparł tego wszystkiego . Mam już dość mimo że cały czas mnie rani ,zawsze mu wybaczę . Czy on się w końcu zmieni ? Czy to ze mną coś nie tak? Co o tym wszystkim sądzicie ?

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.