[advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"] [advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"]

Chyba oszalałam…

Mam 26 lat, męża i dwójkę cudownych dzieci, które kocham nad życie i bez których nie wyobrażam sobie życia. Mój mąż zdradzil mnie dwa razy…

Dlaczego nadal z nim jestem? Nie wiem. Może boję się samotności, a może ze względu na dzieci..

Ale co najgorsze..

Zawsze brzydzilam się zdrady.

Uważałam że jest okropna.. a już od momentu kiedy dowiedziałam się o zdradzie mojego męża pierwszej a zaś drugiej to zdradę potępiałam na każdym kroku. Do czasu..

W szkole średniej miałam super przyjaciela..

Hmm czy to można bylo nazwać przyjaźnią? Uważam, że z mojej strony tak. A On zawsze coś do mnie czuł. A Ja nigdy nie chciałam z nim być bo tak świetnie mi się z nim rozmawiało i spędzalo czas, że bałam się, że jeśli związek by nam się nie udał to wszystko stracę.. no i straciłam ponieważ On stwierdził że nie mozemy się przyjaźnić bo coś dp mnie czuje a ja mam chłopaka ( obecnie teraz mojego męża). Więc zakończyliśmy przyjaźń. Przez 3 lata nie mieliśmy zero kontaktu.

Czy tęskniłem za nim?

Chyba nie..

Ale któregoś dnia po tym jal przechodzilam kryzys z mężem napisałam do niego.. oczywiście odpisał, opowiadał jak mu jest cudwonie z narzeczoną ( On jest w moim wieku, Ona ma 43 lata )
Na początku to pisanie było bardzo sztywne.. ale z czasem nabraliśmy do siebie zaufanie. Pisaliśmy codziennie. Spotkaliśmy się. No i co…? Zdradziłam męża.. ta która brzydzila się zdrady.. ?

Zdradzilam go bez żadnych wyrzutów sumienia..

Jakis czas później zaczęłam o tym myśleć! I tak sobie myslalam ” kobieto co Ty robisz! Masz męża, dzieci, a pchasz się w romans z kims kto ma narzeczoną! Sama wiem jak sie1 czulam kiedy dowiedziałam się i zdradzie więc dlaczego to samo robię innej kobiecie…?

Dałam sobie spokoj z nim. Oboje postanowiliśmy że zrywamy kontakt. To nie ma sensu..

Ale ostatnio znowu napisal.. ze tęskni że myśli o mnie. Znowu sie spotkaliśmy.. byly pocałunki. Ja chyba się w nim zakochalam.. ?

Co powinnam dalej zrobić?

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.