Chłopiec nie mężczyzna

Kilka miesięcy temu zaczełam spotykać się z facetem. Na początku ideał własna firma, ambicja i przedsiębiorczość, nie wychodził za dużo z kumplami. A potem odkryłam jaką „pasje” ma ten dorosły mężczyzna.

Sport? Samochody? Łowiecie ryb? Strzelnica?

Otóż nie, bo to są zaiteresowania dla dorosłego faceta, a on jak dzieciak gra w gry, interesuje się esportem, oglada też jak grają inni. Nie ma żadnego zainteresowania poza tą dzicinadą.

Ostatnio to do mnie nie przyjechał, bo „sorry kocie, dziasiaj ma żywo leci ważny „mecz” w cs”. Skoro mnie kocha to jakim cudem ten „mecz” jest ważniejszy niż wieczór ze mną? Moi poprzedni faceci potrafili zrezygnować dla mnie z wyjścia na prawdziwy mecz z kumplami.

Jak jakakolwiek gra może być w ogóle ważna dla dorosłego faceta?

W zeszłym tygodniu za prawdziwe, realne pieniądzę kupił sobie skórkę do lola, a ja nie pamiętam kiedy ostatnio dostałam tak bez okazji kwiaty od niego.

Naprawde poza tą jedną rzeczą jest wspaniałym facetem. Ale nie wiem, czy moge kogoś tak dziecinnego brać na poważnie, czy może ktoś taki zostać w przyszłości moim mężem, a potem ojcem moich dzieci? Czy myślicie, że kiedyś dorośnie? Czy dać mu szanse, czy związać się z kimś poważniejszym?

Ostatnio nawet poznałam fajnego faceta na siłowni, prawdziwy dorosły facet. Wiecie interesuje go sport, polityka i niestety książki (ale nie jest na szczęcie jakimś fanatykiem).

Ostatnio poszliśmy na kawe było miło, gdybym nie była w związku to spędziłbym z nim jeszcze milszą noc.

Kogo wybrać? zostac przy tym moim dzieciaku, czy odejść do prawdziwego faceta?

Może ci się spodobać również:
7 Komentarze
 1. Pokrzywopodobna pisze:

  Poważnie?! Kobieto, Mężczyzna nie jest tylko wtedy Mężczyzną, kiedy jedynym jego zainteresowaniem jesteś tylko Ty! Sama napisałaś , że prowadzi firmę, jest dla Ciebie czuły, że ambitny i przedsiębiorczy. Że nie wychodzi za dużo z kumplami. Co za dużo to nie zdrowo, a akurat On ma same najlepsze cechy porządnego Mężczyzny. Facet też potrzebuje trochę własnej przestrzeni. Nie macie ślubu , rodziny i wspólnych problemów dnia codziennego, żeby siedział ciągle z Tobą. Nie pamiętasz kiedy ostatnim razem Ci kupił kwiaty bo wolał sobie kupić coś do gry?! A może to Ty w ostatnim czasie nie zrobiłaś dla niego nic szczególnego. Związek to wzajemne staranie się o siebie, szacunek i miłość przedewszystkim, a nie księżniczka uwięziona w wierzy potrzebująca wiecznej pomocy i adoracji. Jedyne co tu widzę, to miłość ale nie do drugiego człowieka a tylko i wyłącznie do samej siebie. A teraz odpowiedź na Twoje ostatnie pytanie – wiesz co? Lepiej nie idź do żadnego, a pierwszemu pozwól być szczęśliwym, bo nie dorosłaś jeszcze do poważnego związku, jeśli przeszkadza Ci, że Mężczyzna też może mieć zainteresowania, co w przypadku tego drugiego to są „niestety książki” i nie jest typowym Sebixem z siłowni. Najpierw zastanów się nad samą sobą, porozmawiaj z kimś, kto Ci wytłumaczy , że Mężczyzna i związek to nie tylko czas non stop razem, kwiatki, kolacyjki i zagraniczne wakacje, ale też umiejętność zrozumienia i akceptacji drugiej osoby w pełni taka jaka jest. Skoro on gra w gry, to Ty idź na zakupy, paznokcie, wino do koleżanki. Bo Kobieto.. stracisz księżyc podczas łapania gwiazd.

 2. Mike pisze:

  Pasja, jak każda inna. Skoro nie potrafisz jej zrozumieć, to jest twój problem. Weź go zostaw, zrobisz mu tylko przysługę.

 3. Ewa pisze:

  To pokazuje jakie wymogi masz, niech się interesuje czym chce a nie że babie się to nie podoba i już. Nikt nie jest własnością innej osoby!

 4. Kinga pisze:

  Bardzo dobrze, że woli kupić skórkę do lola niż kwiaty dla ciebie, skoro ty przy pierwszej lepszej okazji myślisz o nocy z innym. Nie jesteś od oceniania, czy czyjaś pasja jest dziecinna, czy nie. Mam nadzieję, że facet szybko zwieje.

 5. Marta pisze:

  Kobiety często borykają się z takimi problemami. Wchodząc w poważny związek z mężczyzna, trzeba dobrze poznać jego osobowość, system wartości, stosunek do używek, światopogląd itp. Nie jest to łatwe i z pewnością wymaga czasu. Należy również zaakceptować jego wady, bo przecież nie jest ideałem. Wybór będzie trudny, ale warto się zastanowić. Powodzenia.

 6. Agnieszka pisze:

  No to przestań się z nim spotykać

 7. Pik pisze:

  Jeżeli wadą jest czytanie książek to ja gratuluję księżniczce. I od kiedy to facet się ma się zawsze poświęcać dla kobiety, w drugą stronę to już nie działa?

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.