Chciałam się wyszaleć a teraz żałuję – pomocy

Witam potrzebuje pomocy jestem załamana i czuję że tracę zmysły ??? A mianowicie byłam w związku małżeńskim i mam wspaniałego syna który ma 6 lat. Ale jednak coś nie tak poszło nie wiem co zaczęłam chodzić na imprezy wyszaleć się….

Poznałam tam faceta który wiedział że, jest mąż i dziecko z imprezy na imprezę coraz bardziej coś nas ciąglo do siebie on był za mną, ja za nim trwało to długo bo 2 lata az, zdecydowałam odejść od męża facet którego poznałam tyle obiecał tylko żebym odeszła od męża zawsze będę mogła, na niego liczyć i wogole ok wzięłam wyprowadziłam się od męża zabrałam syna poszłam na wynajem ogólnie było nam z tym facetem bardzo dobrze i fajnie…..

Zrobiłam wszystko co chciał bo się zakochałam…. Miałam mieszkać sama pół roku później miałam iść do niego i nagle powiedział że nie muszę czekać bo on mieszka z rodzicami i siora i ona musi najpierw skończyć szkole czyli miałam czekać 2 lub 3 lata.

Od rodziców dostawał 1000 złoty miesięcznie i wedlug jego rodziny za tyle miał układać sobie życie… Więc powiedziałam że ma wybierać my z synem albo rodzina bo ja dosyć dla, nas poświęciłam…. Napisał wybieram rodzinę….. Po czym kilka dni ciszy odezwałam się pisałam dzwoniłam jak głupia ignorował wszystko po czym odezwał się w sobotę o treści jesteś zwykła oszustka nie Chce cię znać prosiłam o wyjaśnienia nie umiał odpowiedzieć nic zero ….dramat dla mnie ryczę nie jem nic.

Co ja, o tym wszystkim mam myśleć to ja się czuję oszukana bo on obiecał dużo mówił ale od mówienia a czynów była daleka droga… Boli mnie to aż, tak że rady nie mogę sobie dać sama a tydzień temu dwa kochał mnie nad życie jego słowa. Czy to już jest skończone??

Może ci się spodobać również:
3 Komentarze
  1. Ewa pisze:

    Karma wróciła… Niedawno Twój mąż czuł to co Ty teraz…

  2. Jagoda pisze:

    Nie wierzę w to, co czytam! Naprawdę można zrobić coś tak głupiego?!

  3. Michał pisze:

    Dobrze Ci tak :).

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.