Chciałam aby mąż mnie rozumiał…

Wiem, że ktoś, kto tego nie doświadczył tego nie zrozumie. Mam dość krępujący problem, a zaczęło się od tego, że seks z mężem zaczął mi sprawiać ból. Myślałam, że to normalne, ale po pewnym czasie bolało coraz bardziej, bolało nawet po stosunku. Mało tego miesiączki zaczęły mnie boleć, w sumie od zawsze w jakimś stopniu bolały, ale teraz to jest koszmar. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej.

Ostatnio jak dostałam okres ból w miednicy, pochwie, promieniujący na kręgosłup, biodra i nogi, ból tak silny, że uniemożliwia prowadzenie samochodu i normalne funkcjonowanie. Boli mnie nie tylko przed okresem, ale najbardziej to w trakcie, czasami jeszcze kilka dni po okresie.

Jestem po dwóch naturalnych porodach. Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że mój mąż mi nie wierzy, że aż tak mnie boli. Ostatnio przy nim się zwijałam z bólu, płakałam i tylko ciepły okład przyniósł ulgę. No chyba same łzy i widać, że cierpię bo z ledwością chodziłam to powinno dać mu do myślenia, że sobie tego nie wymyśliłam. Przez to wszystko odechciewa mi się seksu, nie mam na to ochoty, wycofuję się z życia intymnego właśnie przez ten ból.

Tylko, że próbowałam mężowi wyjaśnić, porozmawiać z nim na ten temat, ale mam wrażenie, że on mi nie wierzy. On tego nie rozumie, że zbliżenie mnie boli. Nawet potrafi się obrazić za to, że przerywam i już nie jestem wstanie dokończyć zbliżenia. Mogę mu to wiele razy tłumaczyć ale szkoda słów. Chciałam tylko aby mnie zrozumiał i wspierał czy to tak wiele…?

Bo boli mnie to, że on mnie nie rozumie. Albo chociaż postarałby się zrozumieć. Zanim to wszystko zaczęło boleć dosyć często się kochaliśmy, niestety teraz coraz rzadziej. Oczywiście idę do ginekologa, mam nadzieję, że dowiem się co mi jest. Boję się, boję tego, że potwierdzą się moje obawy.

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Aneta Krajewska pisze:

    Rozumiem Panią mnie też boli najbardziej ( prawa bok) przy jajeczkowaniu prawy jajnik i tak nie raz przy chodzeniu albo jak podnoszę prawą nogę do góry zły sposób przy okresie też trochę . Ja byłam u dr. ginekologa swojego związku z tym że jestem dziewicą nic nie było a ból jest nie wiem co zrobić teraz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.