Chcę odejść…

Jak zostawić męża, który nie docenia własnej żony i dzieci?

Mamy 3 wspaniałych dzieci. Od jakiegoś czasu nie poznaję własnego męża. Stał sie dla mnie i starszego dziecka okropny. Ja dla niego jestem sprzątaczka chyba i nikim więcej. Dzisiaj wydarł się na starszaka żeby przestał coś tam robić bo go to wk**wia!  Ale to w taki sposób że wpadł w jakiś szał. Próbowałam go uspokoić ale ten mnie nie słuchał. W końcu młody uciekł.

On sie strasznie ojca boi.

Nie chce sie z nim bawic. Mówi że chce mieć nowego tatę.. Zresztą mąż też nie wykazuje chęci zabawy. Nie przytula starszaka nie okazuje mu miłości. Tylko sie drze na niego. Niestety każda próba rozmowy wygląda tak, że on mnie w ogóle nie słucha. Gapi sie w tv i ma mnie ewidentnie w gdzieś.

Dzisiaj usiadłam i spokojnie do niego mówię że źle sie dzisiaj zachował, że nie powinien tak sie wydzierać i mi się to nie podobało. A ten nic tylko głupi uśmiech pod nosem. Rozmowa skończyła sie na tym ze ryknął na mnie, że go wkur…am!!

Nie chcę wychowywać dzieci w takiej atmosferze. Przez niego płacze. Przez tydzień sie stara a reszta to wydzieranie się i czepianie..wszystko mu we mnie przeszkadza. Nie czuję się przez niego kochana.

Potrafi być tylko miły jak chce seksu. Jak mam odejść żeby dzieci na tym nie ucierpiały? 🙁 nie mogę już tak dłużej. Za każdym razem mam nadzieję że będzie taki jak kiedyś. Ale to tylko nadzieja…

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Gabi pisze:

    Jak możesz być z kimś kogo boją się twoje dzieci? Zostaw go i nie zastanawiaj się. Zrób to dls dzieci!

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.