[advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"] [advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"]

Chce oddać swoje dziecko do adopcji

Witam potrzebuje sie po prostu wygadać. Urodziłam córkę, sama nie mogę się nią zająć z wielu powodów miedzy innymi że za niedługo nie będę miała gdzie mieszkać, nie mam pracy, starsze dziecko które wychowuje sama, brak jakiejkolwiek rodziny. Wiem że nie poradze sobie z kolejnym dzieckiem. Kocham ją ponad wszystko.

Chce żeby miała wszystko co jej potrzebne do normalnego życia. Dlatego chce ją oddać do adopcji. Są osoby które nie mogą mieć dzieci a moją córkę pewnie otoczą miłością i zapewnią jej godne życie.

Powiedzcie mi czy jestem okropną matką? Czuje się źle, nigdy nie oddała bym córki gdyby nie to że nie mam wyjścia. Chce jak najlepiej dla niej, strasznie boli mnie to że już niebawem będzie miała inną rodzinę. Jak poradzić sobie z tym że muszę ją oddać?

Proszę bez komentarzy „trzeba było się zabezpieczać” córka jest owocem gwałtu mimo to zdecydowałam sie urodzić.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.