Byłam ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej za każdym razem wybaczałam

Witam.Niewiem od czego zacząć bo moja historia mój koszmar trwał 2 lata aż do dzisiaj kiedy mój oprawawca dostał zakaz zbliżania się do mnie i do dzieci.Pewnie wiele Was zdziwi ze to aż dwa lata trwałam w tym koszmarze i pewnie dziwić się będziecie dlaczego otóż z pierwszego związku mam jednego syna i z obecnego małego 10 msc brzdąca Ojciec pierwszego syna praktycznie nie ma żadnego kontaktu z dzieckiem czasami zadzwoni lub napisze.

Nie interesuje się dzieckiem wogole widuje go raz w roku.Syn ma 15 lat rozmawiam z nim często na temat ojca ale on urywa temat nie chce o nim rozmawiać wiec pierwszy syn jest wychowywany tylko przeze mnie. Dojdę teraz do tego co mnie spotkało.

Byłam ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej za każdym razem wybaczałam wierzyłam ze się zmieni nie chciałam żeby drugi syn wychowywał się bez ojca.Nie uderzał nigdy w twarz,dusil, szarpal popychał rzucał na podłogę. Wyzywał od najgorszych niszczył mnie psychicznie.

Najgorsze były słowa one najbardziej bolały bardzo bolały.Nocami kiedy miał ochotę na seks a ja odmawiałam twierdził że jestem k***ą i ze napewno zrobiłam juz to z innym brzydzilam się nim w tych momentach.

Moje NIE dla niego nie miało znaczenia ze łzami w oczach i zacisnietymi zębami leżałam nieruchomo i czekałam aż skończy.Po wszystkim bralam prysznic czekałam aż usnie i kładłam się obok.

5 listopada dowiedziałam się że jestem w ciąży był to dla mnie szok dopiero co urodziłam,ale myślałam jestem kobietą jestem matką dam rade.19 listopada poronilam byłam w 12 tygodniu zostałam pobita.

Musiało dojść do tragedi strasznego bólu dla mnie żeby zrozumieć co zrobiłam ze swoim życiem.Został zatrzymany ale dziś wypuszczony z zakazem zbliżania się do nas i nakazem wyprowadzenia się.

Niestety wiem ze może posunąć się do jeszcze gorszych czynów dlatego zabieram dzieci i wyjeżdżam założę sprawę o pozbawienie go praw rodzicielskich.Syn jak dorośnie to sam zadecyduje czy chce poznać ojca oczywiście nie zabronię mu tego ale puki jest niepełnoletni to poprostu chce aby trzymał się od ojca jak najdalej.Tak w skrócie wygląda moja historia.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.