[advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"]

Była żona mojego faceta

Jestem z facetem, który jest 3 lata po rozwodzie, ja też. Jest troskliwy, odpowiedzialny, kochający…. Jest nam razem dobrze. Od początku wiedziałam jakie ma relacje z byłą żoną,która go zdradziła i nadal jest z tamtym facetem. Wiedziałam, że przyjaciółkami raczej nie zostaniemy ale staram się być miła. Ona dużo mi pomogła w różnych sprawach i jestem jej za to wdzięczna.

O co mi chodzi… O to że zauważyłam że jestem o nią zazdrosna, tak mi się wydaje. Jak spotykamy się we czworo to widzę jak mój facet na nią patrzy, w jaki sposób z nią rozmawia, (nie zostają sam na sam)…

Te ich wspomnienia – a pamiętasz to…., a pamiętasz tamto…. Nie mogę tego słuchać. Zdaje sobie sprawy że byli razem tyle lat (nie mają dzieci), że dużo ich łączy ale… Wydaje mi się że on nadal coś do niej czuje. Zawsze mówi że ona jest dla niego kimś ważnym i wyjątkowym i zawsze tak będzie. Ma swojego faceta a ciągle liczy się ze zdaniem byłego, dzwoni i radzi się… Wiem że jej nigdy nie zostawi bez pomocy ale przecież dobrze sobie radzi. Mojego faceta z jej obecnym facetem łączy ta sama pasja i jestem w stanie zrozumieć ich rozmowy i rekreacje. Ale jej nie rozumiem.

Ciągle mi przypominam że jest jej byłym mężem. Mój facet w jej obecności stara się nie odstawiać mnie na bok, przytula czasami itp. Ale ostatnio najpierw jej pytał czy chce kawy, wina… Później mnie. Jej facetowi chyba też to za bardzo się nie podoba ale powiedział kiedyś że musiał się dostosować.

Zależy mi na nim, kocham go i nie chce go stracić ale zaczyna mnie to męczyć. Może przesadzam ale aż się boję tych spotkań. Nie są częste ale jak już to szlag mnie trafia. Jak rozmawiałam z nim o tym to powiedział że przecież jest ze mną a ona jest byłą i ma faceta….

Ale ja widzę….

Co jest ze mną nie tak? ?

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Kama pisze:

    Uciekaj od niego czym prędzej. Moim zdaniem to życie w cieniu ex.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.