[advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"]

Była rodzina mojego faceta

Cześć,co mam robić? Spotykam się z facetem od jakiegoś czasu. Niby ogarnięty,mądry itp. Ale od pewnego czasu pokazuje swoją zazdrość dość intensywnie. Ale to mniejszy problem. Chcemy założyć zdrową rodzine,ale…

Ale przede mną miał kobietę którą wziął w ciąży tak był przy porodzie,pokoik,łóżeczko i te sprawy wszystko on. Od 6 lat z tą kobietą nie jest,ona ma swoją rodzinę, męża, dzieci ale on od jakiegoś czasu nic tylko słyszę moja córeczka ja nazwisko jej dałem ja to ja tamto ja sramto.

Nie ma z nimi kontaktu tak bynajmniej twierdzi. Co róż wysyla mi zdj ich 3 jak tworzyli rodzinę i tylko tęsknię tęsknię. Nie bawem moja przeprowadzka ma byc do niego. I nie powiem że boli mnie to aż nawet becze,ale jak mu powiem coś co myślę to wielce obrażony i idzie się” zabijać „.

Co o tym sądzicie?

Z góry za błędy przepraszam ale dzisiejszego wieczoru też był ten temat i jestem rozdrażniona

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Monia pisze:

    To niech się idzie zabić (ironia) ??‍♀️ szantażuje Cię. Druga sprawa, myślę że on się nie pogodził z tym, że nie jest z tą kobietą. Pogadaj z nim i zapytaj czy on Cię na serio kocha, bo masz wątpliwości skoro tak mówi o swojej byłej i JEJ dziecku a nie ich.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.