Brzydzę się stóp

Witam bardzo serdecznie.
Z góry proszę o nieocenianie mnie pod kątem złej matki, uważam ze nią nie jestem bo kocham syna ponad wszystko, daje mu również wszystko czego potrzebuje ale mam pewien problem.

Mianowicie brzydzę się stóp, każdych (prócz moich) w tym również syna, jak był mniejszy to jeszcze było ok, ale teraz gdy jest starszy (ma 7 lat) to nie wiem jak sobie z tym poradzić.

Czasem muszę mu podciąć paznokcie czy pomóc założyć skarpetki ale po prostu coś wzbiera we mnie, przy przymierzaniu butów jest to samo.

Przy zabawie ciągle się boję że mnie gdzieś tknie stopą lub czasem jak leżymy sobie na kanapie to zarzuca nogi na moje kolana i walczę z sobą by nie zwymiotować.

Wydaje mi się że to jest coś w formie fobii.

Na prawdę mi jest przykro z tym, z mężem wstydzę się porozmawiać o moim problemie 🙁

może któraś z was miała podobnie i może się wypowiedzieć.

Może ci się spodobać również:
2 Komentarze
  1. Jojo pisze:

    Ja też mam ten problem.Ludzkie stopy mnie okropnie brzydzą.Nie lubię również jak ktos obcy dotyka mjie po moich,nawet mój partner.Ciągle chodzę w zakrytych butach.Jedyne stopy jakie akceptuje prócz moich sa to stopy mojego 8-miesięcznego syna.

  2. Janina pisze:

    Mam tak samo. Nie mam dzieci, bo mnie straszliwie brzydzą różne części ludzkiego ciała, a w szczególności stopy.
    Jak pomyślę, że w brzuchu miałyby mnie dotykać to aż mi się robi słabo
    Od noworodków po seniorów, no nie mogę patrzeć na to. U tych w wózkach to, te paluchy takie ponakladane jeden na drugi🤮, u seniorów to nawet nie chcę mówić. Znajomych nie wpuszczam jak ktoś chce do mnie wejść bez skarpet, no i w lecie nie jadam w miejscach gdzie z tymi gołymi stopami ludzie siedzą, bo mnie naciąga.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.