Boję się, że on będzie miał dość moich traum

Dzień dobry kochane. Długo się zastanawiałam nad tym czy prosić was o poradę, ponieważ tutaj macie dużo poważniejsze problemy niż chyba mój. Napiszę krótko i zwięźle…. A mianowicie chodzi o to, że aktualnie jestem po rozwodzie i mieszkam z obecnym partnerem, z którym jestem trzy lata. 14 lat małżeństwa przeżyłam z katem, tyranem, ćpunem itd. Zniszczył mnie ten człowiek psychicznie i fizycznie.

Ale na szczęście udało mi się uciec od niego i rozpocząć nowe życie…. No właśnie “nowe życie” . Mam cudownego faceta, z którym mam 3 miesięcznego synka. Mam życie jak w bajce, tak mówią znajomi … I tutaj pojawia się problem… Nie potrafię cieszyć się tym szczęściem, cały czas boje się o jutro , boję się odrzucenia, robię rzeczy które zostały mi właśnie z tego piekła z tym tyranem.

Przynoszę paragony ze sklepu w celu pokazania czy nie za dużo straciłam , pytam się o np. czy mogę wyjść z domu itp… trzy lata zamiast cieszyć się tym co mam to walczę z przeszłością. Mój obecny partner jest mega wyrozumiały ale wiem że wszystko ma swoje granice i że w końcu powie mi dość!

Czy była któraś z was kochane w podobnej sytuacji? Bardzo dziękuję za poświęcony czas za przeczytanie mojego postu.

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Patrycja pisze:

    To jest raczej normalne ale musisz iść do psychoterapeuty i psychologa. Nie przejdzie samo, rozmowy z terapeuta pomogą zrozumieć Tobie co jest nie tak, odblokować Cię, wyciszyć, zrozumieć siebie i przede wszystkim po mału zaczniesz wracać do żywych bo lekarz podprowadzić Cię na właściwe tory 🙂 trzymam kciuki

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.