Boje się odejść od swojego męża

Witam. Kiedy miałam 19 lat urodziłam wspaniała córkę . Krótko potem jej ojciec nas zostawił. Zylysmy sobie spokojnie przez prawie 3 lata . Biednie , skromnie , ale spokojnie . Zdazylo mi się dorobić na sponsoringu , by dziecku niczego nie zabrakło.

Później poznałam wspaniałego faceta . Dbał o moja córkę , rozpieszczał , wydawało mi się , że jej w niej zakochany po uszy. Wzięliśmy ślub. Dziś moja córka ma ponad 5 lat. Mam też druga malutka z tego małżeństwa. Ten “człowiek ” po ślubie zmienił się nie do poznania. Jakby przez podpisanie papierku przestawilo mu się w głowie .

Córka była bardzo do niego przywiązana , nie widziała świata poza nim , płakała kiedy wyjeżdżał na wyjazdy służbowe. Teraz jest inaczej … Płacze kiedy wie , że tata niedługo wraca .

Mąż należy do rodziny , która zachowuje się jakby należała do jakiejś sekty !!! Zaborczy rodzice , ojciec który go rozpija , matka która nastawia przeciwko każdemu, rodzeństwo fałsz poziom hard .

Rozpiescili go do granic możliwości. Moja kochana malutka dziewczynka , usłyszała ostatnio od swojego tatusia , którego tak bardzo kochała, że ma znikać z jego oczu , że jej nienawidzi .

Po kolejnej biesiadzie u ojca i szarpaniu mojego dziecka nie wytrzymałam. Po raz pierwszy była policja . Żywie do niego wiele negatywnych uczuć … Boje go, śni mi się po nocach . Boje się odejść … Boje się dlatego , że straszy , że zabierze mi młodsza córkę (ma dobrze płatną pracę , ja nie mam nic ) . Grozi że na jaw wyjdzie w jaki sposób się kiedyś utrzymywałam .

Zwierzyłam ku sie z tego , bo przecież bardzo go kochałam. Wierzyłam mu , był ideałem … Dziewczyny… Uważajcie komu oddajecie swoje serce , poświęcacie całego siebie . Żebyście nie zniszczyły życia dzieciom. Jak ja to zrobiłam.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.