Bezczelny mąż alkoholik nastawia dzieci przeciwko mnie

Z mężem jesteśmy 12 lat po ślubie. Mamy 3 dzieci. On pracuje, ja zajmuję się pociechami. I tu zaczyna się mój problem. Otóż on twierdzi, że nic nie robię tylko się obijam całymi dniami. A on musi na wszystko zarabiać.

Budujemy dom i ciągle mi wypomina, że wszystko z jego kieszeni idzie na budowę. Działkę dostałam od rodziców. Ja sobie nic nie kupuje, żadnych kosmetyków i innych zachciewajek. Tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Na dzieci idzie 500+, a czasami nawet nie starcza.

Może to ciągle wypominanie bym wytrzymała, ale mąż zaczął nadużywać alkoholu. Jest wówczas bardzo wulgarny wobec mnie. Nastawia dzieci przeciwko mnie – “tata ma pieniądze i kupi ci co chcesz, a mama nie zarabia, i nic ci nie kupi”.

Jest mi z tym bardzo ciężko i nie wiem co z tym zrobić. Coraz częściej myślę o rozstaniu…

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Paulina pisze:

    szkoda, że nie napisałaś w jakim wieku są dzieci, bo 12 lat po ślubie i 3 to może dzieci kwalifikują się do żłobka/przedszkola. a myślisz, ze jakbys pracowała to by nie nadużywal alkoholu? myslisz, że jak zbudujecie dom to będzie lepiej ? może czas pomyśleć o odejsciu, sprzedaniu działki i podzieleniu pieniedzy (badz co badz za działkę powinien ci kasę oddać) albo niech nie marudzi. sama sobie tych dzieci nie spłodziłaś . jezeli masz prawo jazdy to zaproponuj mężowi, że jak on wraca z pracy to ty tez pojdziesz, bo nie wiem czy on pracuje na jedną zmiane czy na kilka, ale chodzi mi o to żebyscie się wymieniali opieką nad dziećmi . ciekawe czy taki hardy by był dalej . opieka nad dziecmi i prowadzenie domu też jest wyczerpujące. mnie martwi ten alkohol i zeby potem nie bylo tak,ze bedziesz uciekać z dziecmi .

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.