Bajka z udziałem Twojego dziecka – wyjątkowy prezent na urodziny lub inną okazję

Wyobraźnia Twojego dziecka nie ma granic? A może identyfikuje się z postaciami z oglądanych bajek i chętnie stałoby się ich częścią, wspólnie bawiąc się z bohaterami i przezywając niezwykłe przygody? Takie cudowne, magiczne postrzeganie świata jest z pewnością charakterystyczną cechą każdego dziecka. Podczas, gdy my – dorośli stawiamy na realizm w każdym zadaniu i codziennej czynności, nasze dzieci nieustannie odgrywają rolę i przemieniają się w niesamowite postacie. Jedną z takich bajecznych fantazji możemy w wyjątkowy sposób ziścić – prezentując mu spersonalizowaną bajkę, z jego udziałem na urodziny lub inną ważną okazję.

Każdego dnia jesteś świadkiem odgrywania scen z ulubionych bajek i wymyślania nowych przygód bohaterów?

Twoje dziecko uwielbia bajki i nie tylko chce się bawić zabawkami, które prezentują dane postacie, ono chce się w nie wcielić, stać się nimi i uczestniczyć w tym co robią. Prezent w formie bajki, w której Twoje dziecko uczestniczy, pojawiają się jego zdjęcia, a lektor wypowiada jego imię, z pewnością będzie jednym z najciekawszych prezentów, jakie może otrzymać na urodziny. A dodatkowo Elfi bajki mają wartości wychowawcze i pomagają nauczyć dzieci konkretnych rzeczy.

Aby spełnić pragnienie swojego dziecka, możesz umożliwić mu wzięcie udziału w prawdziwej bajce. To bardzo proste. Wystarczy, że wybierzemy jedną z dostępnych scenerii/tematów bajek, klikamy, wstawiamy zdjęcia, wpisujemy imię. Bajka zostaje przesłana na maila w ciągu maksymalnie dwóch godzin od zamówienia. Ja swoją otrzymałam po około 45 minutach, więc bardzo szybko. Nie poświęcimy na to wiele czasu, a te radosne ogniki w oczach dziecka, które pojawiają się w czasie oglądania są bezcenne.

Spersonalizowana Elfi bajka dla dziecka

Bajka z udziałem mojego dziecka przerosła moje oczekiwania – gdy po raz pierwszy obejrzałam ją sama jak przyszła to czułam wzruszenie pomieszane z ogromną radością. Nie uwierzę więc w jakąkolwiek jej krytykę. Do wyboru są trzy scenerie: o Elfie Niejadku, Bałaganejro oraz Pomocniku. Warto wybrać taką dopasowaną do aktualnej sytuacji w domu, bo są to bajki z morałem, więc dziecko może się przy okazji czegoś ważnego nauczyć.

Piosenka i bajka

Poza bajką na urodziny zamówiłam synowi również spersonalizowane życzenia urodzinowe w formie piosenki dla dzieci. Tę opcję również mogę szczerze polecić, bo zrobiła furorę.

Jeśli chcesz zamówić bajkę lub piosenkę na urodziny dla swojego dziecka możesz zrobić to klikając poniżej

Spersonalizowana Elfi bajka dla Twojego dziecka – zamów

Spersonalizowana piosenka urodzinowa dla Twojego dziecka – zamów

p.s. sprawdź również inne opcje dostępne na stronie – domek elfów, audiobooki z bajkami czy bajki do czytania i wiele innych.

Wszystkiego Najlepszego i Spełnienia Bajkowych Marzeń.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.