[advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"]

9 lat po ślubie i przemoc w małżeństwie… Jestem puszczalska?

Witam. Zacznę od tego że jestesmy 9 lat po ślubie i jest źle, już przed ślubem zdarzały się dziwne sytuacje, szarpanie , przytrzymywanie,ściskanie, chorobliwie akty zazdrości ,otwieranie zimą okna gdy bylam w pokoju z mokrą głową.

Myślałam że po ślubie to minie ale niestety nie. Teraz jest już coraz gorzej, wyzwiska oskarżanie o zdradę, ciągłe podejrzenia, upokarzanie, kiedyś powiedział że seks ze mną to koszmar w wcześniej mówił że było super.

Wyzywa mnie od puszczalskiej, że jestem szmatą. Kilka razy mnie uderzył.później kłamałam wszystkim że się sama uderzyłam. Nie daje już rady psychicznie tu jest dobrze a za chwilę źle i awantury. Mi już nie zależy , po prostu coś już pękło we mnie.

Jest mi obojętny. Co robić. Boje sie dalszego życia. Nie chce mi się żyć. Mam dość. Dostałem depresji i jestem bardzo nerwowa ciagle płaczę i ukrywam to przed ludźmi. Co robić. Mamy 5 letnią córkę.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.